פרסום ושיווק : 052-2512357 פרטים נוספים : 058-4500500  

ברוכים הבאים

גו טקסי - GO TAXI

כיצד מפרסמים מודעה?

באתר go taxi הפירסום לבעלי המוניות הינו בחינם, האתר מאד ידידותי למשתמש ובכל שלב ניתן לקבל תמיכה ועזרה טלפונית בטלפון 0547-526621.

הפרסום באתר גו טקסי הינו פשוט מאד. לחצו על כפתור "פרסם מודעה" אשר נמצא בראש הלוח - לפניכם ייפתח טופס הוספת מודעה ברור ופשוט, שלאחר אישור הפרטים שמולאו בו, המודעה תתפרסם. ניתן להוסיף גם תמונות בדרך פשוטה וידידותית.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור "פרסם מודעה" ומשם הדרך קלה פשוטה וידידותית לפרסום כל הקשור למוניות. חשוב לציין כי בכל פרסום באתר יש להכניס שם משתמש וסיסמא כדי שתוכלו אחר כך להסיר את המודעה או לעדכנה.

איך מכניסים תמונה למודעה?

מניסיוננו תמיד עדיף גם להראות תמונה יחד עם ההודעה (תמונה אחת שווה אלף מילים), באתר go taxi ניתן להוסיף תמונה לכל מודעה או להסירה לפי הצורך בצורה ידידותית למשתמש בטופס הראשי עם הכנסת המודעה. בכל מקרה תמיד ניתן להוסיף עוד תמונה או לעדכן תמונות גם לאחר פרסום המודעה.

כיצד מעדכנים/מסירים מודעה מהלוח?

ניתן לעדכן או להסיר מודעה מהאתר go taxi לוח המוניות הגדול בישראל על ידי כניסה עם שם משתמש וסיסמה. בנוסף מצורף באתר דף הוראות והסבר מפורט על התהליך. בכל מקרה תמיד ניתן להתקשר לתמיכה ולעזרה הטלפונית 0547-526621.

שכחתי את השם משתמש והסיסמה.

במידה ושכחתם את שם המשתמש והסיסמה, לא נורא יש כפתור "שחזור סיסמה" יש להכניס שוב את המייל ואז הסיסמה נשלחת שוב לאותו מייל. בכל מקרה תמיד ניתן להתקשר לתמיכה ולעזרה
הטלפונית 0547-526621

מדוע חובה לעדכן בכל מודעה את המייל?

כתובת הדואר האלקטרוני שלכם תשמש אותנו לשליחה מיידית של הסיסמה שבחרתם, במידה ושכחתם אותה. ללא הסיסמא לא תוכלו לשלוט במודעה שפורסמה, ו/או לעדכן אותה. כתובת הדואר שלכם תפורסם באתר אלה אם תחליטו שאינכם מעוניינים בכך. מתעניינים אשר ילחצו על "שלח הודעה למפרסם המודעה" יקבלו חלון ממנו תישלח מיידית הודעתם אליו דרך האתר, באופן אוטומטי.

פרסום מונית או כל מבצע אחר בלוח הנגלל (לוח המבצעים החמים).

באתר גוטקסי ניתן לפרסם מוניות או כל מבצע אחר בלוח הנגלל. הלוח הנגלל נמצא בדף הראשי מיד עם הכניסה לאתר כך שכל מי שנכנס לאתר מיד רואה קודם כל את המוניות או המבצעים המפורסמים בלוח הנגלל. הפרסום בלוח הנגלל באתר go taxi הינו בתשלום סמלי ותמיד תופיע בראש העמוד עד להסרתה.

מודעה בלוח הנגלל של אתר go taxi לוח המוניות הגדול בישראל מודגשת תמיד ותבלוט לעין בים כל תוצאות החיפוש המתעדכנות ללא הפסקה. מעבר לכך, מודעה בלוח הנגלל של אתר go taxi תמיד תופיע ראשונה עם הכנסת המודעה. על מנת לפרסם מודעה בלוח הנגלל של אתר go taxi אתר המוניות הגדול בישראל יש להתקשר לטל: 0544-500405.Service
יהודה מיזרחי

יהודה מזרחי, סוכנות למוניות מקבוצת צ'מפיון

Service
הזמנת מוניות

הזמנת מוניות לכל רחבי הארץ ישירות מהאתר

Service
מגזין הלו טקסי

מגזין איגוד נהגי המוניות

Service
לוח מכירת רכבים

, סיאט, סיטרואן, סקודה, פולקסווגן, פורד, פיאט, פיג'ו, קיה, רנו, שברולט, סאן יאנג, דאצ'יה